SVØMMEBRILLER = KUN 15 KR.

Se alle tilbud nå →

00 00 00

Svært begrenset antall - Kjøp nå!

Størrelsesguide og skjema for Watery Calder Rapid våtdrakt for damer

Her er størrelsestabellen for å velge Watery Calder Rapid våtdrakt for damer. Målene er tatt med drakten liggende flatt og uten strekk. Våtdrakten utvider seg både ved bruk og i vann, og tilpasser seg dermed kroppen under svømming. Velg derfor størrelse ut fra de målene som ligger nærmest dine.

Skulle du være uheldig og havne mellom to størrelser, bør du velge den størrelsen der du oppfyller flest av målene. Generelt er bryst og høyde (ankel til skulder) de viktigste målene.

En våtdrakt skal helst ikke sitte for løst, så hvis det dannes mange luftlommer eller “poser” rundt drakten, er den for stor for deg.

StørrelseVåtdrakt lengde – ankel til skulder (cm)Skritt til hals (cm)Ankel til skritt (cm)Bryst (cm)Midje (cm)Hofte (cm)Lår (cm)Armlengde (målt fra armhulen) (cm)
X-Small11351646860823842
Small11652647464844046
Medium12253687670884048
Medium / Large12555707670884249
Large12555707672904250
X-Large12856718478944652
XX-Large131587290801004854

Billigste og største utvalg av Watery Calder Rapid våtdrakt for damer? Utforsk og kjøp med prisgaranti her

Anbefalt for ditt kjøp

32% kjøper disse produktene sammen med handlekurven din

Lukk
  • Søkeresultater
  • Produkter

Søkeresultater

    Ingen resultater for ""

    Spør vår kundeservice

    Ring til oss

    23 50 36 88

    Skriv til oss

    support@watery.no

    Åpningstider

    Ma-Fr: 08-22 / Lø-Sø: 10-22

    Chat med oss

    I høyre hjørne

    Vi ser at rabattkodehjelperen din er slått på 👀

    Nettleseren din prøver å hjelpe deg med å finne rabatter. Det er greit nok.

    Men hos Watery forstyrrer den faktisk kassen og kan gi feil priser. Rabattkoder er individuelle og bør ikke deles med andre.

    Vi anbefaler at du deaktiverer rabattkodehjelperen din for å få tilgang til alle de gode produktene og prisene hos Watery 😅