SVØMMEBRILLER = KUN 15 KR.

Se alle tilbud nå →

00 00 00

Svært begrenset antall - Kjøp nå!

Størrelsesguide og skjema for Watery Gecko våtdrakt til damer

Her er størrelsesskjemaet for å velge en Watery Calder Gecko våtdrakt for damer. Målene er tatt når drakten ligger flatt og uten strekk. Våtdrakten tilpasser seg både bruk og vann og former seg etter kroppen under svømming. Velg derfor størrelse basert på de målene du er nærmest.

Hvis du er uheldig og befinner deg mellom to størrelser, bør du velge størrelsen hvor flest av målene stemmer. Generelt er de viktigste målene byste og høyde (ankel til skulder)

En våtdrakt skal helst ikke sitte for løst. Hvis det dannes mange luftlommer eller "poser" rundt drakten, er den for stor for deg.

StørrelseVåtdrakt lengde – ankel til skulder (cm)Skritt til hals (cm)Ankel til skritt (cm)Bryst (cm)Midje (cm)Hofte (cm)Lår (cm)Armlengde (målt fra armhulen) (cm)
XX-Small11452596858763845
X-Small12054617462763846
Small12656648468803847
Medium13260678872844150
Large13463709274864450
X-Large13564739480884452
XX-Large144667610084945055
XXX-Large1486878104881005458

Billigste og største utvalg av Watery Gecko våtdrakt for damer? Utforsk og kjøp med prisløfte her

Anbefalt for ditt kjøp

32% kjøper disse produktene sammen med handlekurven din

Lukk
  • Søkeresultater
  • Produkter

Søkeresultater

    Ingen resultater for ""

    Spør vår kundeservice

    Ring til oss

    23 50 36 88

    Skriv til oss

    support@watery.no

    Åpningstider

    Ma-Fr: 08-22 / Lø-Sø: 10-22

    Chat med oss

    I høyre hjørne

    Vi ser at rabattkodehjelperen din er slått på 👀

    Nettleseren din prøver å hjelpe deg med å finne rabatter. Det er greit nok.

    Men hos Watery forstyrrer den faktisk kassen og kan gi feil priser. Rabattkoder er individuelle og bør ikke deles med andre.

    Vi anbefaler at du deaktiverer rabattkodehjelperen din for å få tilgang til alle de gode produktene og prisene hos Watery 😅